این خبر کاملا جدی است لطفا نخندید!

كاظم اسماعیل زاده گفت: نباید درگیری‌های مسابقات كشتی قهرمانی كشور به پای ما نوشته شود.
سرپرست هیات كشتی آذربایجان شرقی در گفت و گو با خبرنگار كشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: فیلم درگیری‌ها را داریم. اتفاقاتی افتاد كه از یك سوء تفاهم كوچك به وجود آمد. مربی تیم لرستان قصد اعتراض كردن داشت، اما داوران مكعب او را در اختیارش نگذاشته بودند. به همین خاطر وی مكعب مربی ما را روی تشك انداخت. مربی ما هم تصور كرد كه مربی لرستان قصد داشته ما را معترض جلوه دهد تا داوران یك امتیاز به ضرر كشتی‌گیر ما بدهند به همین خاطر مربی ما به روی تشك رفت و با مربی لرستان به خاطر حركتش برخورد كرد. 
وی ادامه داد: یك سوء تفاهم این بود و سوء تفاهم دیگر هم به لرستانی بودن كشتی‌گیر حریف و سرمربی تیم ملی مربوط می‌شد. اعضای تیم ما فكر می‌كردند چون غلامرضا محمدی لرستانی است قصد حمایت از كشتی‌گیر لرستان را دارد، در حالی كه این ها همه سوء تفاهم بود. 
اسماعیل زاده در مورد نفرات درگیر در حادثه گفت: مجموعا از بچه های تیم ما یك نفر كه آن هم مربی مان بود روی تشك بود و بقیه جزو تیم ما نبودند. نمی دانیم آن‌هایی كه زد و خورد می‌كردند مال كجا بودند. نباید زد و خورد آن‌ها را به پای تیم آذربایجان شرقی گرفت. مربی ما نیز اگر حركتی كرده قصد دفاع از حقش را داشته و مربی حریف نباید مكعب تیم ما را برای اعتراض به روی تشك می‌انداخت. 
اسماعیل‌زاده در پایان گفت: از یك مساله كوچك، اتفاقاتی در مسابقات قهرمانی كشور رخ داد كه شرم آور بود. اگر نیروی انتظامی در سالن حضور داشت و از حضور افراد غیر مسئول روی تشك مسابقه جلوگیری می‌كرد، این اتفاقات تاسف بر انگیز رخ نمی داد.
گفتنی است در فینال وزن 55 کیلوگرم که بین فرید دژم‌خوی از آذربایجان شرقی و عبدالله فولادوند از لرستان برگزار می‌شد، پس از برنده اعلام شدن دژم‌خوی مربی لرستان نسبت به این رای اعتراض کرد که همین امر باعث ایجاد درگیری فیزیکی بین آن‌ها شد