تبلیغات
::زورنا:::::::::zoorna.ir::

بیانه در مورد گرمای بیش از حد هوا و اقدام عجیب استاندار آذربایجان شرقی

 

 

عده ای از هموطنان شمالغرب کشور در یک اقدام خود جوش بیانه ای در محکومیت گرمای بی سابقه و اقدام  قابل تامل استانداری اذربایجان شرقی صادر کردند .

به گزارش خبرگزاری رسمی زورنویسان ایران (زورنا ) متن کامل این بیانیه که نسخه ای از آن به خبر گزاری زورنا ارسال شده است به قرار ذیل است :

بار دیگر دست پنهان و آشکار استکبار جهانی از حلقوم آستین گونه خودش بیرون آمد و مشت محکمی بر زبان وفک و دهان یاوه گری خودش  زد ! و گرمای حاصل از استفاده های ناصحیح از طبیعت پیرامون که باعث گرمای بیش از حد کره زمین نیز شده است را ناگزیر به خطه قهرمان پرور آذربایجان رساند و هوای دلپذیر آن را به کلی زیر سوال برد .

ما عده کثیری از مردم آذربایجان که آستانه تحملمان نسبت به گرما خیلی کمتر از اهالی جنوب کشور  و استان فارس است ضمن محکوم کردن این اقدام ! آن یکی دیگر اقدام  یعنی  تصمیم استاندار اذربایجان شرقی مبنی برتعطیل نبودن مراکز مختلف در استان   را قلیلا و نه به آن شدت اولی  محکوم کرده یادآور می شویم که جناب استاندار بنا به اعلان هواشناسی استان گرمای 39 درجه برای یک آذری بعنوان تقاص پس دادن گناهان در جهنم بشمار می رود و شمایی که از خطه همیشه شعر پرور استان همیشه در صحنه فارس تشریف آورده اید و آستانه گرمایتان در آن استان بالا رفته است می بایستی رعایت معلوم الحالهایی مثل ما را هم می فرمودید .

از آنجایی که همه مردم ایران یا به عبارتی همه مردم ایران به غیر از چند استان شمالغربی کشور تعطیل می باشند ما مردم  بیانیه داده خودجوش اعلام می داریم هیئت دولت از این پس به جای محاسبه تعطیلی با میزان افزایش دمای کشور بعلاوه پارامتر ایکس مفروض استاندار درجه سیلسیوس، تغییریاتی  در این فرمول بدهند و آن را با پارامترهایی همچون آستانه تحمل گرمای  مردم هر استان نسبت به افزایش گرما برحسب درجه سلیسیوس محاسبه نمایند تا ضمن رعایت عدالت و حواشی آن، تصمیم مردمی تر نیز از آب دربیاید .

در این جای بیانیه ضمن محکوم کردن خودمان به علت استفاده نابجا  از فرمول های فیزیک و ریاضی در یک بیانیه متقن اعلام می داریم متاسفانه چه بخواهیم و چه نخواهیم برخلاف تصمیم استاندار آذربایجان شرقی ما رسما و غیر رسما این چند روز را تعطیل کرده ایم و نای بیش ازاین بیانیه دادن را نیز نداریم و از مصرف برخی اقلام همچون « او آر اس » و باقی قضایا به تنگ آمده ایم و دنبال فرصتی می گردیم تا مشت محکمی را بر دهان استکبار جهانی و در راس آن، عاملین این گرمای غارتگر، بنوازیم .

 

انجمن حمایت از گرما زدگان شمالغرب کشور – تبریز


همراه اول و آخر

دوشنبه 14 تیر 1389 12:33 ب.ظ
طبقه بندی:زورنا عکس، 


روزنوشت مرسوم اهالی وب را تبدیل به « زورنوشت » کرده ایم، چرا که روزنوشت نسبت به اتفاقات روزانه بیشتر تحمیلی نوشته می شود تا انتخابی ! خبرگزاری زورنا خبرهایی از گذشته و حال و آینده را در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد که این مقوله خبررسانی برای اولین بار آن هم در شهر اولینها در نوع خود بی نظیر می نماید...


تازه ترین و مهمترین خبرها را در این جا بخوانید:

نظرسنجی

  • شما زورنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

آمار

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تصویر روز

وضعیت آب و هوا