ترنم از امیدواران...

جمعه 15 بهمن 1389 11:14 ق.ظ
طبقه بندی:زور نوشت ،  زورنا دانلود، 

آیا مسیح ایران کم داده مرده را جان؟!


دلم رمیده ی لولی وشی است شورانگیز
دروغ وعده وقتّال وضع ورنگ آمیز
فدای پیرهن چاک ماهرویان باد
هزار جامه ی تقوی وخرقه ی پرهیز
خیال خال تو باخود به خاک خواهم برد
که تا زخال تو خاکم شود عبیر آمیز
فرشته عشق نداند که چیست ای ساقی
بخواه جام وگلابی به خاک آدم ریز
پیاله برکفنم بند تا سحرگه حشر
به می زدل ببرم هول روز رستاخیز
فقیر وخسته به درگاهت آمدم رحمی
که جز ولای توام نیست هیچ دست آویز
بیا که هاتف میخانه دوش بامن گفت
که درمقام رضا باش وزقضا مگریز
میان عاشق ومعشوق هیچ حایل نیست
تو خود حجاب خودی حافظ ازمیان برخیز


ته خط خبرها

پنجشنبه 7 بهمن 1389 02:46 ب.ظ
طبقه بندی: زورنا شنیده ها، 

1. تبریز 277 هزار مشترك فاضلاب دارد 
خبرگزاری فارس: مدیرعامل شركت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: تبریز 277 هزار مشترك فاضلاب دارد كه بیش از 50 درصد مشتركان آب این شهرستان را شامل می‌شود.
خبرگزاری زورنا : یک غیر مشترک فاضلاب گفت: نمی دانید این روزها در عصر یارانه فاضلاب مفت چقدر می چسبد!

2. مسافری: آرزوی مردم در توسعه كشور محقق می‌شود
خبرگزاری فارس: رئیس سازمان صنایع و معادن آذربایجان شرقی گفت: قانون هدفمند كردن یارانه‌ها بسیاری از آرزوهای مردم و مسئولان در پیشرفت و توسعه كشور را برآورده می‌كند.
خبرگزاری زورنا : مرئوس سازمان صنایع و معادن آذربایجان شرقی هم گفت: قانون هدفمند كردن یارانه‌ها بسیاری از آرزوهای مردم و مسئولان در پیشرفت و توسعه كشور را برآورده می‌كند.
همه باهم می گوییم : قانون هدفمند كردن یارانه‌ها بسیاری از آرزوهای مردم و مسئولان در پیشرفت و توسعه كشور را برآورده می‌كند.

3. برف کافی برای جشنواره موجود نیست
مدیركل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: برای برگزاری جشنواره‌ی «آدم برفی» در تبریز باید منتظر بارش برفی دیگر باشیم. چند سال است، جشنواره‌ی آدم برفی در منطقه‌ی نمونه‌ی گردشگری «پیام» توسط اداره كل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی برگزار می‌شود؛ ولی براساس ارزیابی‌هایی كه تا كنون از این منطقه برای ایجاد پیست و برگزاری جشنواره‌ی آدم برفی انجام شده، برفی كه تا كنون در این منطقه باریده است، كافی نیست. 
خبرگزاری زورنا : یک متخصص آدم برفی اضهار داشت : با برف ناکافی می توان آدم برفی های منیاتوری درست کرد و جشنواره را بالاخره برگزار کرد والا امکان دارد این برفها همراه یک جشنواره مهم آب شوند و الخ

4. رود ارس و دریاچه ارومیه در وسط هدفمندی یارانه
خبرگزاری زورنا: تقصیر ما نیست که استاندار آذربایجان شرقی درست در وسط موضوع هدفمندی یارانه ها رود ارس و دریاچه ارومیه را هم کنار هدفمندی یارانه جا داده اند ! هر چه است مشکل از ما نیست 
آب ارس دریاچه ارومیه را از نابودی نجات می‌دهد
خبرگزاری فارس ایضا سایت استانداری : ... بیگی تصریح كرد: یكی از مزایای این قانون كاهش مصرف در بخش‌های مختلف و صرفه‌جویی در مصرف منابع است. وی افزود: دستاورد این تحول، ایجاد ثروت در دست دولت برای اجرای طرح‌های بزرگ برای آبادانی كشور خواهد بود. بیگی گفت: انتقال آب ارس به دریاچه ارومیه كه برای نجات این دریاچه از نابودی ضروری است می‌تواند یكی از این طرح‌های بزرگ باشد.
استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان كرد: دشمنان داخلی و خارجی برنامه‌ریزی‌های زیادی كرده بودند كه طرح هدفمندی یارانه‌ها با شكست مواجه شود اما پیش‌بینی‌های دقیق دولت و همراهی مردم توطئه‌های دشمن را نقش بر آب كرد. بیگی افزود: موضوع قانون هدفمندی یارانه‌ها در دولت‌های قبلی نیز در دستور كار بود اما به دلیل عدم شناخت آنها از مشكلات و نیازهای مردم باعث شد كه جرات ورود به اجرای آن را پیدا نكنند...
به گزارش زورنا به نقل از همان منابع :بیگی اعلام كرد: میزان احداث مسكن مهر در استان بیشتر از تعداد متقاضیان است. وی همچنین با اشاره به ترور دانشمندان هسته‌ای كشورمان گفت: دشمن به هر وسیله‌ای متوسل می‌شود تا سد راه ملت ایران در دستیابی به قله‌های سعادت و پیشرفت باشد. بیگی اقبال مردم دنیا به گفتمان انقلاب اسلامی را نشانه ناكارآمدی نظام سلطه در اداره جهان دانست و گفت: قدرت‌های استكباری به قدرت انقلاب اسلامی و ملت ایران واقف هستند و به بهانه‌های مختلف بر علیه این ملت توطئه‌چینی می‌كنند.


 روی عکس کلیک کنید

دانلود


حدیث عشق هادی گرسویی


زیارت عاشورا - هادی گرسویی

 


روزنوشت مرسوم اهالی وب را تبدیل به « زورنوشت » کرده ایم، چرا که روزنوشت نسبت به اتفاقات روزانه بیشتر تحمیلی نوشته می شود تا انتخابی ! خبرگزاری زورنا خبرهایی از گذشته و حال و آینده را در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد که این مقوله خبررسانی برای اولین بار آن هم در شهر اولینها در نوع خود بی نظیر می نماید...


تازه ترین و مهمترین خبرها را در این جا بخوانید:

نظرسنجی

  • شما زورنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

آمار

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تصویر روز

وضعیت آب و هوا

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic