تخفیف 20 الی 15 درصدی خدمات سرویس بهداشتی همراه  با تحویل در درب خانه

اشارک خبر: رسانه ها اعلام کردند بالاترین ضریب آب بها در کشور سهم آذربایجان شرقی شد!

معاونت مدیریت بحران عمومی در خیابانهای تبریز گفت: برخی از مدیران سرویس های بهداشتی  عمومی در تبریز با کاهش داوطلبانه 15 الی 20 درصدی قیمت حق الورود، حاجت شهروندان را در درب خانه تحویل می دهند!


خریت از طرف هر جناح و منصبی ممنوع است!خبرگزاری زورنا: عده کثیری از خرداران به همراه خرانشان در شهر دست به اعتصاب گسترده زدند.
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری زورنویسان ایران(زورنا) به محل تجمع اعتراض آمیز خرداران و خران در محل میدان اصلی شهر این هفتمین هفته از اعتصاب گسترده ای است که آغاز آن به خاطر نداشتن پول خرد مسافر و در پی آن درگیری میان مسافرخر و صاحب خر (خردار) و خود خر اتفاق افتاد که طی این درگیری یک ساعته یک راس خر در جا معدوم و دو نفر آدم (البته ظاهراً آدم) از ناحیه‌های مختلف شدیداً مضروب گشتند.


در پی سنت حسنه انتخاب 5 چهره تاثیر گذار تبریز در سال 89 برگزار می شود:

 انتخاب سیب زمینی ترین
 چهره های تبریز

 


همزمان با اجرای طرح موفقیت آمیز انتخاب 5 چهره تاثیر گذار تبریز  توسط نشریه فخیمه آذرپیام ،و با نگاهی به افق انتخاب سریعترین دختر  و  پسر در سراسر آذربایجانشرقی ؛خبرگزاری زورنویسان ایران (زورنا) بخاطر این که از قافله عقب نیفتدانتخاب  5 چهره یرالما یا به عبارتی بی خاصیت تبریز را با توجه به هدفمند کردن یارانه ها و مصرف بهینه افراد در مشاغل و حرفه های گوناگون برگزار می نماید.
به گزارش زورنا به نقل از خودش این کار باعث خواهد شود افرادمنتخب و چهره های برتر  یرالمای تبریز فکری به حال خود نمایند و برای ادامه حیات فرهنگی و هنری یا صنعتی و اقتصادی و یا جامعه و فرهنگ و غیره خود بیشتر بیاندیشند! و درجهت مصرف بهینه و هدفمند خود اقدامات لازم را مبذول فرمایند! 
دوستان عزیز می توانند در 4 حوزه مختلف یعنی فرهنگ و هنر- صنعت و اقتصاد-جامعه و تاریخ -ورزش و غیره! نظرات خود را تنها و تنها با کلیک اینجا اعلام فرمایند و سیب زمینی (یرالمای مورد نظرشان ) را معرفی نمایند و دیگر شمارهای سازمان را اشغال نفرمایید!
بدیهی است انتظار خبرگزاری زورنا از مخاطبان خود برشمردن دلایل انتخاب مخاطبان خویش بدون هرگونه توهین و یا تحقیر سیب زمینی های مورد نظر است.
انتخاب های شما:
1. آقای/ خانم ............... حوزه فعالیت و علت انتخاب: ....................
2.آقای/ خانم ............... حوزه فعالیت و علت انتخاب: ....................
3.آقای/ خانم ............... حوزه فعالیت و علت انتخاب: ....................
4.آقای/ خانم ............... حوزه فعالیت و علت انتخاب: ....................
5.آقای/ خانم ............... حوزه فعالیت و علت انتخاب: ....................

برای انتخاب سیب زمینی مورد نظر فقط و فقط اینجا را کلیک فرمایید
 
برای انتخاب 5 چهره نشریه فخیمه آذرپیام به اینجا هم سری بزنید
 
بازهم در شهر اولینها اتفاق
می افتد

پشت پرده انتخاب اولین شهردار زن
 در کلانشهر تبریز


توضیح و اشاره اضافی خبر توسط خبرنگار زورنا:

"بلقیس خالا" نام شیر زنی است که در دوران بمباران تبریز (دهه 60) همه مردان و زنان از او حساب می بردند و او تنها شیر زن یا زن شیر محله ما بود؛ هر چند بارها زنبیل پلاستیکی قرمز معروفش را با زنبیل توی نوبت خیلی ها عوض کرده بود، حتی با زنبیل شیر یک نفره ی من بچه مدرسه ایٰ، اما...


روزنوشت مرسوم اهالی وب را تبدیل به « زورنوشت » کرده ایم، چرا که روزنوشت نسبت به اتفاقات روزانه بیشتر تحمیلی نوشته می شود تا انتخابی ! خبرگزاری زورنا خبرهایی از گذشته و حال و آینده را در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد که این مقوله خبررسانی برای اولین بار آن هم در شهر اولینها در نوع خود بی نظیر می نماید...


تازه ترین و مهمترین خبرها را در این جا بخوانید:

نظرسنجی

  • شما زورنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

آمار

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تصویر روز

وضعیت آب و هوا

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic