اهم اخبار آینده در زمان حال

*تعدادی از معترضین به تاخیر در واگذاری مسکن مهر مقابل سازمان مسکن و شهرسازی تجمع مسالمت آمیز نمودند . این افراد که از 15 سال پیش برای مسکن 99 ساله مهر ثبت نام کرده اند از تاخیر 15 ساله گله مند بوده و از خیر مسکن گذشته و خواستار دریافت پول خود به همراه سود بانکی اش هستند .

*برای اولین بار در طول تاریخ آذربایجان مدیر عاملی بومی برای مسئولیت یکی از شرکتهای تولیدی ـ صنعتی تبریز منصوب شد . یک مقام آگاه که نخواست نامش فاش شود در گفتگویی با خبرنگار ما افزود : با توجه به این که تا این تاریخ در هیچ یک از کاخانجات تبریز مدیر بومی منصوب نشده و اکثرا از نوع اصفهانی و تهرانی بوده اند لذا این امر مایه خرسندی است تا شاید بدین سیاق گامی جهت خشکاندن پروژه مدیران پروازی برداشته شود .

*قیمت برخی اقلام در بازار سهام : قیمت تخم مرغ تک زرده از قرار دانه ای 6 هزار تومان و تخم مرغ دو زرده از قرار دانه ای 8 هزار تومان مورد معامله قرار گرفته که نسبت به هفته قبل 12% گران تر شده است . یکی از مرغ ها در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ما علت گرانی تخم مرغ را عدم درک عاطفی صاحبان مرغداری ها اعلام کرده و افزود : این روزها صاحبان مرغ داری ها در اقدامی غیر مرغ دوستانه و بر خلاف کنوانسیون سازمان ملل متحدد ، مرغ ها را بدون سزارین و بی حسی موضعی مجبور به تخم گذاری می کنند که جامعه حمایت از حقوق مرغان به این امر معترض شده و پیشنهاد تحریم تخم گذاری تا بهبود شرایط را داده اند ، لذا این عمل موجب تنش در قیمت جهانی تخم مرغ شده است .