اخبار 13 سال بعد درچنین روزی

فاز اول پروژه قطار شهـــری ( مترو ) با قابلیت جابجایی روزانه 300-250 مسافر بین مسیر ائل گلی تا اول راهنمایی و رانندگی به بهره برداری رسید. مدیر عامل قطار شهری ابراز امیدواری کرد که تا ده سال آینده کار ریل گذاری و راهسازی تا  اول میدان شهرداری ( ساعات قاباغی ) خاتمه یابد . شایان ذکر است که از 15 سال قبل ، فلکه دانشگاه به طرف آبرسان مسدود بوده و کار ریل گذاری در آن فعلا ادامه دارد . 

سمینار یک روزه دانشگاه آزاد و نقش آن در بیکاری فارغ التحصیلان ، با حضور مسئولان کشوری و لشگری برگزار شد . ضمنا همزمان با این نشست یک روزه ، دکتر جاسبی که این روزها گرد پیری بر سر و رویش نشسته عصا به دست ، پنج واحد دانشگاهی جدید در محله های : اره گر ـ شنب غازان ـ آخمقیه ـ ارم ـ آقاجان قهوسی را افتتاح نمود . گفتنی است در این واحدها رشته های مقاطع PHD که فقط در 3 دانشگاه معتبر دنیا تدریس می گردد ارائه خواهد شد .

مدیر کل سازمان دفاع از حقوق کودکان در همایش " کودک سالم و آینده دیجیتالی " و در جمع مادران باردار اعلام کرد : نبود اینترنت پر سرعت و گیم های TOP باعث ایجاد برخی روان پریشی و عقده در کودکان شده که می تواند مقدمه حوادث ناگوار بعدی باشد . دکتر گوگل یاهو زاده در این همایش افزود : الان دیگر گیم 2016 به پایین منسوخ شده و اگر پدر و مادری توان تهیه گیم روز و اینترنت بدون فیلتر و پرسرعت را ندارند باید قید بچه داری را بزند چرا که جفای بزرگی برای آینده سازان خواهد بود .