ایران خودرو تبریزوقتی رکوردها می شکنند/اختصاصی زورنا

عده ای از هموطنان باذوق خواستار تعویض رنگ محصول منحصربه فرد ایران خودرو تبریز می باشند .به گزارش خبرنگار حوزه وغیره زورنا در پی دست یابی ایران خودرو تبریز به رکورد 331 عدد! پیکان وانت در هر روز عده ای از هموطنان خواستار تعویص رنگ این خودرو شدند.

رزیتا خاتون خبرنگار افتخاری زورنا  یکی از طرفداران پر و پا قرص   این خودرو با اشاره به این که من هیچ کدام از خودروهای روز دنیا را با یک داشبورد پیکان وانت عوض نمی کنم ، اعلام داشتند : دوران شاهنشاهی و بعد از آن انقلاب اسلامی تا بحال شاهد این چنین رکورد زنی نبوده و حتی انگلستان با تمام زوری که در دوران طاغوت می زد نتوانسته بود این خودرو که فعلا افتخار آذربایجان هم محسوب می شود را با این مقدار تولید کند .

وی در ادامه گفت :روند افزایش تولید در این شركت از نیمه دوم سال جاری، متاثر از بهبود فرآیندهای تولیدی و مهندسی آغاز شده، به طوری كه میزان تولید از ‪ ۱۲۵‬دستگاه خودروی وانت پیكان در روز به سقف روزانه ‪ ۳۳۱‬دستگاه از این محصول در بهمن امسال افزایش یافت.

رزیتا خاتون مشاور عالی بانوان در عرصه خودروهای ملی ضمن اعلام تغییر شکل جزئی در چراغهای جلو این خودرو جهت استفاده و اقبال عمومی آن توسط بانوان گفت : چراغ جلو پیکان وانت با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی چشم گاوی تولید خواهدشد تا  در رقابت با تولیدات 206 ایران خودرو  تهران حدالمکان بانوان آذربایجان پیکان وانت چشم گاوی سوار شوند البته اسپورت آن برای جوانان مناسب خواهد بود .

وی با ابراز تاسف از روند رنگ رزی کارخانه ، اعلام کرد : فعلا پیکان وانت در رنگ سال یعنی سفید کثیف تولید می شود که امکان تنوع بعد از گذشت سی سال دیگر از عمر انقلاب  و با شمارگان بیش از 5000 جلد پیکان وانت مقدور خواهد بود.

همچنین مشد علی دردمنش درگفتگوی اختصاصی زورنا اعلام کرد: ما خواهان پیکان وانت سیاه رنگ متالیک هاچ بک هستیم و اگر ایران خودرو تبریز توانایی تولید آن را ندارد چول  و پلاس خود را جمع کند.

این متخصص امور حاشیه نشین ها و حومه گفت : در ولایت با زحمات فراوان توانسته ایم کمبود الاغ را با این خودرو جبران نماییم ولی چون جمعیت الاغان سفید در روستا  در طول تاریخ به انگشتان دست هم نمی رسد و سلیقه دهوندان (شهروندان ساکن در ده) نسبت مستقیم با جمعیت الاغان سیاه روستا دارد خواهان تولید پیکان وانت متالیک سیاه رنگ می باشیم که از نوع هاچ بک ( با پالان متناسب و خوش استیل) می باشیم والا با اعمال نفوذ خود دوباره نیسان را رواج داده و از خیر این الاغان سفید رنگ خواهیم گذشت .

این گزارش می افزاید : در پی اقدام ایران خودرو تبریز برای بالابردن تیراژ پیکان وانت مدیر اسبق به خاطر پایین آمدن کیفیت تولیدات! استفا داده است ولی وقتی بخواهیم ترمز ایران خودرو تبریز را بریده فرض کنیم رفته رفته تیراژ و شمارگان این خودروی از رده خارج شده را افزایش خواهیم داد تا افتخار آذربایجان باشیم .