منبر چهارم

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم

و صل الله علی سیدنا و نبینا محمد وآله الطیبین الطاهرین المعصومین المنتجبین المكرمین المتقین و اللعنة علی اعدائهم اجمعین.

برادر با شمایم . بعله همین شما که یک لنگه در را باز کرده ای و سرک میکشی چه موقع شام میدهند که با سر خودت را بندازی داخل . بعد از شام وایسا دم همان در که  باهات به طرز فجیعی کار دارم ..
  بنده شنیدم که سر این موضوع که که کدام گروه و دسته از جوانان محل میاندار سینه زنی باشند ، کار به زد و خورد کشیده . آخر جوان ناکام ! تو می آیی هیأت باندبازی بکنی یا عزاداری کنی ؟ دفعه بعد تذکر نمیدم ها ! جدی جدی ناکامت می کنم !! 
  آقای مسئول دسته عزاداری ، این مسیرهایی که انتخاب کرده ای یک طوری است که رفتنش با خود عزاداران است ولی برگشتش با اتوبوس های شرکت واحد. به جای اینکه مردم در این سرما ببری دو کیلومتر آنطرف تر  هیأت دوستانتان ، با همین دسته بروید به منزل خانواده شهدا و اهالی محل که سالهای پیش در این عزاداری ها بوده اند و الان در میان ما نیستند . 
  جوان ، شکر نعمت عضلات و بادی بیلدینگ را بگذار برای کمک به افراد ناتوان . تو که میروی زیر علامت بیست و چند تیغه و برای خودت چرخ میزنی و معابر را می بندی ، اصلا میدانی  معنی و مفهوم این علامت چیست ؟ 
  خواهر عزیز که به دنبال دسته راه می افتی میروی ، اولا که خدا اجرتان بدهد . ثانیا شئونات را هم ملاحظه بفرمایید . امام حسین علیه السلام قیام کردند برای اصلاح امت . طوری نشود که نقض غرض بشود . دیگر قضیه را خیلی باز نمی کنم.

به جای روضه : لطفا دانلود کنید

برای ذخیره،روی لینک بالا کلیک سمت راست کرده و Save Target As را بزنید