بازدید خبرنگاران مهر ، فارس و زورنا از برج میلاد

برج میلاد واقع در شهر تهران در حال بازسازی است و مرمت آن توسط کارشناسان میراث ادامه دارد .
به گزارش خبرنگار وغیره زورنا از بازدید یک روزه خبرنگاران خبرگزاری های مهر ، فارس و زورنا  از محوطه برج میلاد تهران،در پی ایجاد برخی مشکلات غیر قابل پیش بینی بخشی از این برج تخریب شد.

این گزارش می افزاید : میهمانان برج ندیده که در محوطه برج میلاد مشغول گردش بودند و شاهد اتمام برخی کارهای ساختمانی نیمه کاره این برج بعد از افتتاح رسمی آن به فرض کامل شدن برج به نزدیکی محوطه ای که در آن نصب شده بود « خطر کارگران مشغول کارند !» وارد شده و با تکیه بر یکی از داربستهای حساس در قسمت پایین برج باعث فرو ریختن بخش عظیمی از این داربستها، همراه با قسمتی از این برج شدند .
به گزارش خبرنگار زورنا در این حادثه خبرنگاران با مشاهده این وضعیت پا به فرار گذاشته و جمعیت عظیمی که شاهد این ماجرا بودند یکصدا «وووای» بلندی  سر دادند.
گفتنی است خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت است  ولی شهرداری تهران ضمن پرسش  سوالاتی از پیمانکار برج میلاد جهت جوابگو بودن ، از بازدیدکنندگان خواست از این پس ضمن رعایت کامل قانون به اعلام و هشدار ها توجه بیشتری مبذول نمایند .
به گزارش روابط عمومی برج از هم پاشیده میلاد   هم اکنون این  برج در حال بازسازی است و مرمت آن توسط کارشناسان میراث ادامه دارد و بازدیدکنندگانی که نوبت بازدیدشان با شماره فیش عدد سمت راست مشخص شده بود  می توانند از طبقات پایینی آن به طور رایگان بازدید بعمل بیاورند .
شایان ذکر است برج میلاد تهران واقع در کنار بیمارستان میلاد حدودا یک قرن است  که مورد بازید علاقمندان قرار می گیرد و هم اکنون بیش از 100 سال از عمر آن می گذرد ولی کماکان مشکل داربست اصلی منتهی به خود برج  لاینحل مانده است  واین برج  طی این چندین  دهه بیش از 100 مرتبه شاهد فروپاشی خود بوده است . / پایان خبر  _ خبرنگار وغیره زورنا