اعلام موجودیت فراکسیون نفس کش

تعدادی از وکلای دودی (از نوع قلیان و لاغیر) با انتشار اطلاعیه ای ضمن حمایت از این اقشار آسیب دیده نهایت انزجار خود را از مسببین تصویب این قانون (علی الخصوص کمیسیون فرهنگی مجلس) اعلام نمودند: در بخشی از اطلاعیه آمده است :

«... مسلماً وجدان بیدار آزاده خواهان علاف مستقر در قهوه خانه ها را هیچ گاه این چنین آماج ناجوانمردی از یاد نخواهد رفت. گویا در این سرزمین رسم لوطی منشس و مشدی گری روبه زوال است تا ژست مردی از رجال ستانده شود... و آیا مردی بدون انگشتر زمخت و قلیان کشی معنی دارد و آیا بعید نیست که پس از قطعنامه ترکمن چای تاریخ را قرائتی گویاتر و دهشتناک تر از این طرح سراغ باشد.
فراکسیون نفس کش مجلس ضمن ادای احترام به ابراز همدردی با تمام فرقه های دودی من جمله توتون، تنباکو، تخدید، اکس، قلیان فقید!، خواستار بررسی سریع و صحیح طرح فوق و ملغی نمودن آن پس از 13 سال نحسی را دارد، باشد که مجلس چهاردهم با غنا و پشوانه قهوه چیان گامهای اساسی در راه آبادی کشور بردارد، در غیر این صورت فراکسیون نفس کش، با اعلام هشدارهای آخرین خود ، به رسم گذشتگان و لوطی یان قدیم خود دست به کار شده و خشتک آهنین برسرشان خواهد کشید. عزت زیاد»
گفتنی است مقارن ظهر دیروز تعدادی از دوستداران، طرفداران این طرح در حمایت از فراکسون نفس کش در مجلس تجمع مسالمت آمیز داشته اند که در نتیجه آن تعدادی از شیشه های بانکها شکسته و چند دستگاه اتوبوس شرکت واحد نیز طعمه حریق گردید. هنوز از تعداد کشته یا زخمی شدگان گزارشی در دست نیست./پایان خبر
خبرنگار پارلمانی زورنا مستقر در عصر 1400