مدیران ارشد باعث رونق گردشگری شدند


همزمان با فرارسیدن فصل سرما تورهای یک روزه بازدید از مناطق حاشیه تبریز- ویژه مدیران- برگزار می شود.مشد علی دردمنش، دبیر انجمن صنفی دردکشیدگان اجتماعی،

در گفتگو با خبرنگار حاشیه نشینان زورنا ضمن اعلام این خبر جزئیات دیگری از چگونگی برگزاری این تور را تشریح کرد.
به گفته وی به منظور غنی سازی اوقات فراغت مدیران عزیز در ایام کسالت آور زمستان، اقدام به راه اندازی این تورها شده است و پیش بینی می شود با استقبال گسترده مدیران عزیز مواجه شود.
دردمنش، در خصوص اختصاص تخفیف ویژه به گردشگران خبر داده و تصریح کرد: مدیران عزیز هرچه ارشدتر باشند از تخفیف بیشتری برخوردار خواهند شد.
به گفته دردمنش دراین تورها، گردشگران عزیز با بناهای مسکونی خارق العاده پست مدرن، معابر مربوط به عصر قجر، خدمات شهری متعلق به عهد بوق، مجسمه ای اسیران افیون و همچنین مقادیری دل خوش آشنا می شوند.
در حاشیه این برنامه چند حلقه DVD از سایر جاذبه های گردشگری این مناطق توزیع خواهد شد. همچنین در پایان این برنامه قطعنامه ای در دهها برگ منتشر و از حاشیه نشینان تبریز به خاطر تداوم ایثارشان در نگه داری مطلوب از جاذبه های گردشگری منطقه تقدیر به عمل خواهد آمد .
 شایان ذکر است مدیران گردشگر نیز، ضمن تجدید میثاق با آرمان مستضعفین برای محافظت از این جاذبه های گردشگری سوگند یاد خواهند کرد.پیش بینی می شود با اجرای این طرح آمار گردشگران استان به رقم بی سابقه ای افزایش یابد./پایان خبر